Roleta to najbardziej popularny produkt zaciemniający a jednocześnie dekorujący okno.
Nasza firma każde zlecenie traktuje indywidualnie, zatem jesteśmy w stanie wykonać każdą roletę w dowolnym wymiarze.

W roletach wewnętrznych proponujemy Państwu kilka rozwiązań, m.in.:

- w kasecie z prowadnicami
- dzień - noc
- mini
- wolnowiszące
- dachowe

ROLETY W KASECIE Z PROWADNICAMI
Rolety te montowane są na skrzydło okienne. Ich konstrukcja sprawia, że idealnie dopasowują się do okna i są możliwe do zamontowania praktycznie do każdego rodzaju profila. Nie ingerują w ramę co sprawia, że po montażu nie tracą Państwo gwarancji na okno. Zabudowana kaseta osłania materiał przez co nie działają na niego czynniki zewnętrzne np. kurz dlatego materiał ma dłuższą żywotność.
Boczne prowadnice doskonale przytrzymują materiał przy skrzydle okiennym a tym samym całkowicie zasłaniają szczeliny przez które może przedostawać się światło.
System ten posiada samohamujący mechanizm łańcuszkowy, który pozwala na zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości okna.
Kaseta oraz prowadnice wykonane są z aluminium lub PVC dzięki czemu są wyjątkowo trwałe.

Odpowiedni system mocowania jest dobierany indywidualnie do każdego zamówienia i zależy od typu listwy przyszybowej oraz upodobań Klienta - nasi doradcy zawsze przedstawią wszystkie za i przeciw.
Roleta bez problemu pasuje również do okien z wywietrznikami.
W przypadku rolet w kasecie istniej możliwość zamontowania rolety od dołu okna na specjalnym mechanizmie sprężynowym.

ROLETY "DZIEŃ-NOC"
To specjalny rodzaj roletki z tkaniny w poziome pasy transparentne i zaciemniające. Podwójne prowadzenie materiału sprawia, że w prosty sposób dopasujemy ilość wpadającego słońca do mieszkania wedle własnego uznania. System ten charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania i niecodziennym nowoczesnym designem. Wyposażony w delikatny samohamujący mechanizm dostępny w białym lub brązowym kolorze pozwala na bezinwazyjne zamocowanie na skrzydle okiennym.
Specyficzna funkcjonalność sprawia, że w pomieszczeniu zapanuje wyjątkowy klimat, a firanka i zasłonka staną się zbędne...

ROLETY "MINI"
Roleta mini to najmniejsza a zarazem najprostsza forma rolety materiałowej a co za tym idzie również najtańsza. Jej konstrukcja pozwala na bezinwazyjne zamocowanie za pomocą haczyków na ramię okna. Dzięki różnym rozmiarom haczyków pasuje praktycznie do każdego okna, również do tych z wywietrznikami. Zminimalizowany mechanizm łańcuszkowy dostępny w kolorze białym i brązowym sprawia, że roleta wygląda delikatnie i efektownie. Dodatkowo można do niej zastosować prowadzenie żyłkowe lub magnesy dzięki czemu możliwe jest jak najbliżej zamocowanie nawet przy uchylonym oknie.

ROLETY WOLNOWISZĄCE
Roleta wolnowisząca to najbardziej popularny, najstarszy oraz najtańszy system zaciemniający. Dzięki estetycznemu wyglądowi oraz prostocie działania rolety te cieszą się ogromną popularnością nie tylko w domach prywatnych, ale również w biurach oraz budynkach użytku publicznego. Stosowane są nie tylko jako ochrona przed słońcem, ale także jako element dekoracyjny, zasłona wszelkich wnęk czy nawet jako ekrany projekcyjne a bogata kolorystyka idealnie pasuje do wszelkich trendów. Roleta jest montowana za pomocą kołków rozporowych do ściany nad lub we wnęce okiennej.

ROLETY DACHOWE
Nasza roleta dachowa to produkt idealnie nadający się do wszystkich okien połaciowych. Sprężynowy mechanizm oraz prowadnice zapewniają naciągnięcie tkaniny niezależnie od kąta pochylenia okna. Dodatkowo pozwala on na zatrzymanie rolety w dowolnym położeniu. System jest dostępny w kolorze białym i beżowym. Dzięki specjalnemu profilowi prowadnic oraz belki (zakończonej uszczelką szczotkową) został maksymalnie zniwelowany prześwit. Oferujemy bardzo bogaty wachlarz kolorów. Materiały z jakich wykonujemy rolety są specjalnie impregnowane aby nie zbierały kurzu.
Rolety dachowe skutecznie chronią wnętrze przed ostrym światłem oraz nadmiernym nagrzewaniem się poddasza.