WnD to firma specjalizująca się w produkcji okien PCV. Jest wynikiem pasji i przedsiębiorczości. Charakteryzuje ją ciągły rozwój technologiczny. Standardy produkcyjne firmy spełniają surowe europejskie normy, dzięki czemu WnD znajduje się w czołówce firm w Europie. Okna WnD zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu komfortu i trwałości w użytkowaniu. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu komponentów o wysokiej jakości i szczególnej trosce wysoko wykwalifikowanego personelu podczas procesu wykańczania produktu. Materiał PCV wykorzystany do produkcji okien nadaje się do recyklingu i jest przyjazny dla środowiska — można go w 100% wykorzystać ponownie w cyklu produkcyjnym.
Zapewniamy:

  1. Wysoką jakość wykonania
  2. Fachowe doradztwo doświadczonych partnerów handlowych
  3. Profesjonalne ekipy montażowe oraz opiekę posprzedażową

Okna i drzwi WnD

Zaprojektowane, aby służyć przez długie lata. Udało się to osiągnąć dzięki trosce o jakość produktu, rygorystycznemu doborowi materiałów i dokładności w projektowaniu każdego elementu. Inwestowanie w badania i rozwój oraz wykorzystanie nowatorskich narzędzi umożliwiają produkcję futryn okiennych z PCV zapewniających bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną, a także wysoki poziom bezpieczeństwa. Okna WnD mają wysokie walory estetyczne i można je personalizować na wiele sposobów, dzięki czemu stanowią one idealne rozwiązanie mieszkań i domów każdego typu.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo TUTAJ

Kolorystyka

WnD oferuje różne folie dekoracyjne w kolorze białym lub różnie imitujące drewno. Dzięki temu łatwo można dobrać okna do dowolnego wnętrza i elementów zewnętrznych. Ponadto dzięki rozwiązaniu w dwóch kolorach można spersonalizować zewnętrzną lub wewnętrzną stronę okna, aby jednocześnie dopasować je do koloru fasady i wystroju wnętrza.