Masz problem z cieknącym balkonem czy nieszczelnym tarasem? Kolejny raz „mrozoodporne” płytki nie zdały egzaminu i czeka Cię kłopotliwy i kosztowny remont? Masz dość widoku skorodowanych i nieszczelnych okapników? A może dopiero budujesz swój wymarzony dom i wolałbyś uczyć się na błędach innych?

Jeśli na chociaż jedno z pytań odpowiedziałeś „tak” dobrze trafiłeś, ta strona jest właśnie dla Ciebie! Firma 4ECO LINE w ścisłej współpracy z ekspertami z koncernu BASF oraz kilkoma innymi renomowanymi producentami materiałów budowlanych opracowała innowacyjny, niezawodny system balkonowy i tarasowy CONCEPT STONE.

System CONCEPT STONE to:
• NIEZAWODNOŚĆ I PEWNOŚĆ TECHNICZNA, z uwzględnieniem niekorzystnych warunków atmosferycznych panujących w Polsce.
• ŁATWOŚĆ WYKONANIA, nawet przez osobę bez doświadczenia budowlanego.
• ATRAKCYJNY, NOWOCZESNY DESIGN, z szeroką paletą kolorów do wyboru.

Koncepcja techniczna systemu CONCEPT STONE oparta jest na innowacyjnych właściwościach okładziny kamiennej CONCEPT STONE TOP stanowiącej warstwę wykończeniową posadzki. W połączeniu z rewelacyjnym systemem hydroizolacji firmy BASF, niekwestionowanego eksperta w dziedzinie chemii budowlanej na świecie oraz najwyższej klasy okapnikami, tworzą rozwiązanie, które pod względem parametrów technicznych, trwałości i niezawodności wyznacza nowe standardy na rynku.